O Nas

Nasza szkoła specjalizuje się w prowadzeniu korepetycji oraz kursów przygotowujących do egzaminów. Zajęcia prowadzimy na poziomie:

  • podstawowym,
  • szkoły średniej,
  • studiów wyższych.

Nasi korepetytorzy pomagają uczniom w przygotowaniu do egzaminów, w opanowaniu materiału omawianego w szkole oraz nadrabianiu zaległości, będących przyczyną problemu w zrozumieniu kolejnych działów przerabianych na lekcjach. Program nauczania dostosowany jest do poziomu oraz potrzeb ucznia.

Uważamy, że praca z każdym uczniem powinna być oparta na indywidualnym podejściu do jego problemu. W przeciwieństwie do innych szkół, nie prowadzimy zajęć na podstawie sztywnego scenariusza, lecz staramy się dostrzegać kłopoty ucznia i podążamy za jego potrzebami. W swojej pracy wykorzystujemy elementy coachingu, które pozwalają przenieść odpowiedzialność za wyniki uczenia na ucznia, a nie jak często się zdarza na nauczyciela lub rodzica. Stosowana przez Nas metoda coachingu ma za zadanie wspomagać ucznia w zdobywaniu wiedzy oraz wzmocnić jego samodzielności w nauce.

Kursy prowadzone są w grupach trzy lub czteroosobowych co pozwala na lepsze dostrzeżenie braków ucznia oraz pracę nad jego zaległościami. Wszystkie kursy oraz korepetycje prowadzone są przez osoby posiadające szerokie doświadczenie dydaktyczne zdobyte w różnych instytucjach. To ludzie z wyższym wykształceniem , posiadający świetny kontakt z uczniami.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie lub na fb.

Zapraszamy do kontaktu.