Coaching maturzysty (NOWOŚĆ)

“Coaching jest procesem , którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby”
(Ratajczyk, Filipczuk, 2013)

Co to jest ?

Coaching maturzysty jest to nowoczesna forma wspomagania rozwoju ucznia oraz poprawie efektów w jego działaniu. Pozwala na zwiększenie efektywności w uczeniu , zwiększeniu motywacji oraz lepszym radzeniu sobie ze stresem.

Jeżeli jesteś osobą:

  • przed którą jeden z ważniejszych egzaminów ,a Ty masz wciąż problem z motywacją do nauki,
  • uczysz się, ale nie jesteś w stanie osiągnąć oczekiwanych rezultatów,
  • czujesz, że czas ucieka a Ty nie potrafisz go dobrze rozplanować,
  • boisz się, że nie sprostasz oczekiwaniom innych,
  • nie wierzysz w siebie oraz w to, że możesz osiągnąć dobre wyniki,
  • chcesz aby czas, który pozostał do przygotowania do matury był bardziej efektywny?

Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z powyższych pytań jest twierdząca i chcesz w swoim podejściu coś zmienić, to zachęcam Cię do udziału w sesji coachingowej. Wspólnie odkryjemy co Cię zatrzymuje, powodując, że nie możesz ruszyć z miejsca. Poprzez moje wsparcie rozbudzimy Twój potencjał oraz motywację. Pomogę Ci uwierzyć we własne możliwości.

Jak wygląda coaching maturzysty?

Coaching to proces, który wymaga czasu oraz chęci. Dlatego proponujemy:

  • Pierwsze spotkanie, na którym zarówno Ty jak i coach będziecie mieli okazję się lepiej poznać i zdecydować czy chcecie razem pracować,
  • Od 6 do 8 sesji , w których masz możliwość zastanowić się, czego potrzebujesz oraz co chciałbyś osiągnąć. Sprecyzować swoje cele oraz odszukać drogi , która pozwoli CI przybliżyć się do nich,
  • Sesja coachingowa trwa od 60 do 90 min. Cena: 50 zł/60 min.

Rozwiń skrzydła i pozwól sobie robić to o czym zawsze marzyłaś/-eś. Niech stres lub środowisko nie będą przeszkodą w osiągnięciu wyznaczonych przez Ciebie celów.


Moje kwalifikacje

Jestem absolwentką Politechniki Szczecińskiej oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 13 lat pracuje z maturzystami oraz studentami. Swoją przygodę z nauczaniem zaczęłam już na studiach. W tym czasie współpracowałam z jedną z prywatnych szkół prowadząc kursy przygotowujące do matury z matematyki. Prowadziłam również dwa projekty zajęć wyrównawczych sponsorowanych przez UE mających na celu zwiększenie szans na studia dla młodzieży z mniejszych miejscowości. Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie jako nauczyciel/coach współpracując z firmą CEL. Przygotowywałam uczniów do matury międzynarodowej IB- International Baccalaureate z matematyki na poziomach SL, HL oraz do matury na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.

Podczas swoich zajęć wykorzystywałam elementy coachingu, które dawały niesamowite efekty. Postanowiłam więc stworzyć miejsce , gdzie będę mogła wykorzystać wiedzę, którą nabyłam kończąc podyplomowe studia na WSB w Szczecinie na kierunku Akademia Coachingu i tym samym jeszcze lepiej wspierać młodych ludzi w życiowych wyborach, łącząc zdobytą wiedzę wraz ze swoim doświadczeniem. I tak właśnie powstała firma Algorithm- łączy ją pasja i doświadczenie.

Przez cały czas szkole swój warsztat oraz zdobywam nowe kompetencję poprzez udział w licznych szkoleniach, aby jeszcze lepiej wykorzystać swoje umiejętności w pracy z uczniami . Będzie mi niezwykle miło jeżeli będę mogła towarzyszyć Ci w tej drodze.

Najlepiej sam poznaj opinię moich uczniów:

Zapraszamy do kontaktu.